OZAL karlovarská koupelová sůl

OZAL karlovarská koupelová sůl Zobrazit větší

OZAL karlovarská koupelová sůl

sv00618

Nový produkt

OZAL karlovarská koupelová sůl

Více informací

1 Položka

zboží je sklademsdílet52,00 KčParametry

OZAL karlovarská koupelová sůl 200g

V dnešní moderní době plné stresu a shonu je třeba se naučit hodnotně odpočívat a relaxovat. Tradičním odpočinkem a relaxací je již odedávna koupel ve vodě s karlovarskou koupelovou solí, obsahem rostlinných silic a výtažky ze západočeských slatin. Výroba karlovarských koupelových solí vychází z historických tradic. Koupel má nejen základní funkci očisty, ale má kladný vliv na nervovou soustavu, regeneraci a  odpočinek,podporuje látkovou výměnu a má výrazně léčivý vliv na pokožku. Působí preventivně proti kožním nemocím. V letních obdobích doplňuje pokožku minerálními a stopovými prvky a tím zásobuje tělo důležitými látkami. Pravidelným užíváním lázně s přídavkem karlovarských solí dochází k výraznému omezení pocení. Minerální a stopové prvky pronikající do pokožky způsobují její hladkost a jemnost. Koupele v karlovarské koupelové soli s přidanými bylinnými extrakty mají hojivé účinky, odstraňují únavu a pálení, zmírňují bolesti. Rostlinné silice obsažené v karlovarské koupelové soli způsobují i očistu horních cest  dýchacích a příjemné prožití lázně.

Postup užití lázně: pro běžnou domácí potřebu se doporučuje přidat do koupele (vany) min. 25 g práškového přípravku. V případě zvýšené potřeby však doporučujeme tuto dávku 2 - 5 x větší. Koupel by měla být teplá, nikoliv však nepříjemně horká (běžná teplota lidského těla). Doporučená doba pobytu v lázni je asi 15-20 minut, neměla by však přesáhnout 30 minut. V průběhu koupele můžeme provádět běžnou očistu, ale doporučuje se klidový režim, relaxovat a také klidně a zhluboka dýchat. Tím dochází k většímu pocitu uvolnění a prokrvení pokožky. Po koupeli doporučujeme krátké chladnější opláchnutí - osprchování. Následně pro dokonalou péči je vhodné ošetřit pokožku například tělovým mlékem s hydratačními účinky.

Směs výtažků z lécivých rostlinek obsahuje: Tymián (Thymus Vulgaris), Rozmarýn (Rosmarinus Officinalis) a Blahovičník (Eucalyptus Globulus). Tyto přírodní silice mají povzbuzující, osvěžující a antiseptický účinek.

Obsah: 200g v dóze - 4-8 koupelí

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

OZAL karlovarská koupelová sůl

OZAL karlovarská koupelová sůl

OZAL karlovarská koupelová sůl

2 podobných produktů

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: