Svačinová sůl

Katalog

Povolené filtry:
Svačinová sůl

Správná svačina by měla být vydatná. Důvod hledejme v historii. Začalo to tvrdě pracujícími, rolníky, zemědělci, kteří se museli o pauze řádně posilnit. To vysvětluje doplňky k chlebu a také to, že chléb byl podáván na dřevěném prkénku. V dnešní době si každý může pauzu vychutnat bez ohledu na to, kde se nachází. Nejraději v milé společnosti ven...

Správná svačina by měla být vydatná. Důvod hledejme v historii. Začalo to tvrdě pracujícími, rolníky, zemědělci, kteří se museli o pauze řádně posilnit. To vysvětluje doplňky k chlebu a také to, že chléb byl podáván na dřevěném prkénku. V dnešní době si každý může pauzu vychutnat bez ohledu na to, kde se nachází. Nejraději v milé společnosti venku pod stromem nebo při pěší tůře při dosažení určitého cíle, u jezera, v zahradě. Je mnoho možností, čím doplnit chléb, ale základem je sýr, který je možno dochutit svačinovou solí, která každému sýru dodává plnou chuť.
Základem je halit sůl smíchaná s hořčičným semínkem, koriandrem, praženou cibulí, sladkou paprikou, černým pepřem a chilli vločkami. Přísady jsou z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Zobrazit

Svačinová sůl Počet produktů: 3